PROMO
znajdzpsychologa.charaktery.eu

Jesteś psychologiem? Nie ma Cię w naszej bazie? Zarejestruj się!

Częstochowskie Centrum Diagnozy i Terapii

Od 1997 roku łączą nas profesjonalizm i człowiek

Ocena:  ( opinii: 0)

Częstochowa jest miastem, gdzie istnieje wiele miejsc i gabinetów specjalistycznej pomocy. Wierzymy jednak, że jeśli potrzebny jest Państwu dobry specjalista, to znajdą go Państwo właśnie w naszym Centrum. Od 1997roku pracujemy jako zespół terapeutyczny, co pozwala proponować naszym pacjentom dobrą i kompleksową formę usług.

Mamy w zespole wysokiej klasy specjalistów – dobrych psychologów, psychoterapeutów, terapeutów. Prowadzimy w Częstochowie ośrodek, w którym świadczymy najwyższej jakości usługi terapeutyczne. Naszymi pacjentami są zarówno osoby dorosłe, młodzież jak i dzieci. Nasi dobrzy i skuteczni specjaliści prowadzą również terapie dla par. Ufamy, że każda zgłaszająca się do nas osoba odnajdzie dzięki naszym umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu swój potencjał oraz otrzyma wsparcie, aby rozwiązać własne problemy.

W naszej pracy opieramy się na wielomodalnym podejściu do potrzeb pacjentów poprzez współpracę psychoterapeutów prezentujących różne uznane nurty praktyki terapeutycznej. Jako ośrodek psychoterapeutyczny i szkoleniowy, skupiamy profesjonalistów z jednorodnym sposobem myślenia o psychoterapii i zbliżonych w swoich światopoglądowych preferencjach.

Zgłaszając się do pracowni jest konsultowany indywidualnie. Następnie po wspólnym podjęciu decyzji rozpoczynamy odpowiednią formę pomocy przy zachowaniu tajemnicy terapii. Zawarcie zasad pomocy z pacjentem jest gwarancją w pomaganiu dzieciom, młodzieży, dorosłym indywidualnie. Pracujemy z dorosłymi pacjentami z różnego rodzaju rozpoznaniem: z grupy nerwic, zaburzeń emocjonalnych, osobowościowych, depresji.

Pomagamy również tym, którzy przechodzą problemy małżeńskie, wychowawcze i rodzinne oraz problemy wieku dojrzałego i dojrzewania. Zajmujemy się również pomocą osobom uzależnionym i współuzależnionym.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że pacjenci, którzy korzystają z naszej pomocy , polecają nas swoim przyjaciołom i rodzinie, a także sami wracają do nas kiedy potrzebują pomocy .

Pracownia ma stały i powiększający się zespół współpracowników, którzy są członkami towarzystw psychologicznych, psychiatrycznych i seksuologicznych,mediacyjnych takich jak: Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, Stowarzyszenie Mediatorów, . Specjaliści dbając o najwyższą jakość usług, stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach naukowych, szkoleniach podyplomowych i superwizji swojej pracy.

Centrum proponuje także różnego rodzaju szkolenia, które pozwalają rozwijać zdolności i kształtować nowe umiejętności z korzyścią dla siebie i swej skuteczności zawodowej.W ramach działalności Centrum proponujemy różne formy pomocy specjalistycznej:

(BEZ SKIEROWAŃ , BEZ ORZECZEŃ, BEZ KOLEJEK)


• Psychoterapia dorosłych i młodzieży
• Terapia dzieci
• Terapia uzależnień
• Terapia małżeńska i par
• Terapia Rodzinna
* Terapia zespołu ADHD i Aspergera dzieci, młodzieży

Kwalifikacje

Lata praktyki: 1997r
Rok ukończenia: 1997

Finanse

Metody płatności: Gotówka Przelew
Średni koszt (za sesję): 100

Pomaga w problemach: Aborcja ADHD Adopcja Agresja Alkoholizm Autyzm Choroba alkoholowa DDA Depresja Lęk (nerwica) Mobbing Moczenie się Mutyzm Problemy wychowawcze (z dziećmi) Rozwód (ewentualnie ponowne małżeństwo) Samotność Zdrada Nieśmiałość Niska samoocena Osobowość Przemoc Problemy par Zaburzenia psychiczne Samookaleczanie Schizofrenia Stres Tiki Uzależnienie Zaburzenia odżywiania Zdrowie psychiczne Zespół Aspergera Żałoba

Specjalista: Psycholog Psychoterapeuta Psychiatra Terapeuta uzależnień Psycholog kliniczny Doradca Psychoterapeuta w trakcie szkolenia Centrum terapii / poradnia zdrowia psychicznego Terapeuta

Inne: Pracuje z dziećmi Pracuje z dorosłymi Pracuje z parami Pracuje z rodzinami Pracuje z młodzieżą

Gabinety

Częstochowskie Centrum Diagnozy i Terapii Dąbrowskiego 41 lok 5,
42-200 Częstochowa
505-008-694
www.zespolpip.pl


Częstochowskie Centrum Diagnozy i Terapii Dąbrowskiego 41 lok 5,
42-200 Częstochowa
Telefon: 505-008-694
www.specjalisci.org

Kontakt z psychologiem

Oceń Psychologa

Oceny